Zespół

Dr Anna i Eliza Gurniak

Anna i Eliza Gurniak - współwłaścicielki kliniki PROVITAL


Ukończyły studia na Akademii Medycznej w Lublinie w 2005.

Posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w pracy lekarza dentysty  głównie w zakresie stomatologii zachowawczej.

Zawsze wykonują swój zawód ze starannością i dbałością o dobro i zdrowie pacjentów.

Obecnie koordynują pracę lekarzy dokładając wszelkich starań do odpowiedniego doboru kadry i poziomu obsługi pacjentów.

Od kilku lat specjalizują się w dziedzinie radiologii szczękowo - twarzowej wykonując opisy badań tomografii CBCT  dla lekarzy wszelkich specjalności stomatologicznych z Warszawy i okolic.

Jako jedne z kilku lekarzy w Polsce posiadają Certyfikat Europejski CBCT akredytowany przez Uniwersytet UCLouvain w Belgii.

Manager Anna Jakubaszek (Kamińska)

Anna Jakubaszek

Manager

Specjalista obsługi pacjenta

Higienistka

Dyplomowana Higienistka,  absolwentka Policealnego Studium w Warszawie. Najważniejsze w pracy dla niej jest to aby pacjenci czuli się komfortowo  oraz byli otoczeni profesjonalną opieką. W swojej codziennej pracy z pacjentem jest miłą, cierpliwą oraz niezwykle delikatną osobą. Zawsze stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie w każdej sytuacji, dbając przy tym przede wszystkim o dobro pacjenta. Zabiegi Higienizacyjne przeprowadza z bardzo dużą dokładnością i precyzją, stąd zyskała uznanie i sympatię wielu pacjentów. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Współpracując z lekarzami przy tworzeniu planów leczenia zawsze stara się dokładnie wytłumaczyć każdą procedurę.

W Provital zajmuje się obsługą pacjenta od strony planowanego leczenia stomatologicznego, zarządzaniem oraz prawidłowym funkcjonowaniem gabinetu. Przeprowadza zabiegi higienizacyjne oraz wybielania zębów.

Lekarze dentyści

Dr Stomatolog Aleksandra Potocka

Aleksandra Potocka

Specjalista w dziedzinie protetyki stomatologicznej.

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie.

 Swoją wiedzę i umiejętności stale poszerza podczas kursów z zakresu protetyki stomatologicznej jak również implantoprotetyki i stomatologii estetycznej. Jest skupiona na jakości i precyzji, z dużym zaangażowaniem podejmuje się kolejnych wyzwań. Wykonuje odbudowy od pojedynczego zęba po projektowanie uśmiechu.

W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią estetyczną,  protetyka stomatologiczną,  implantoprotetyką  oraz wszczepianiem implantów zębowych.

Dr Stomatolog Anna Lutostańska

Anna Lutostańska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Lekarz dentysta oraz specjalista medycyny estetycznej.

 Z wielką pasją i zaangażowaniem dba o swoich pacjentów wykonując zabiegi z zakresu stomatologii oraz medycyny estetycznej. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, gdyż każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby. W pracy stawia na profesjonalizm oraz aby każdy pacjent czuł się bezpieczny, a wszelkie zabiegi były wykonane bezboleśnie. Jest zwolenniczką naturalnego i świeżego wyglądu bez efektu sztucznej maski. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach.

W Provital zajmuje się stomatologią zachowawczą, leczeniem endodontycznym z użyciem mikroskopu, medycyna estetyczną.

Dr Kinga Witek Witkowska - Stomatolog

Kinga Witek-Witkowska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Uczestniczka licznych konferencji i kursów z zakresu stomatologii zachowawczej, leczenia kanałowego z użyciem mikroskopu i stomatologii estetycznej. 

 Zawód lekarza dentysty traktuje jako pasję. Zawsze dba o komfort swoich pacjentów, jak również o to aby wszystkie kwestie związane z leczeniem stomatologicznym były jasne i zrozumiałe dla pacjentów.

W PROVITAL Stomatologia zajmuje się leczeniem endodontycznym z użyciem mikroskopu i stomatologią estetyczną.

Dr Karolina Mikołajczak - Stomatolog

Karolina Mikołajczak

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Na każdej wizycie stara się przekazać pacjentowi jak najwięcej informacji dotyczących sposobu i rodzaju podjętego leczenia. Najważniejszy jest dla niej komfort pacjenta. Swoje kompetencje zawodowe podnosi biorąc udział w licznych szkoleniach z zakresu stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej. Zawód swój wykonuje z pasją i zaangażowaniem.

W Provital zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i młodzieży, leczeniem endodontycznym z użyciem mikroskopu, stomatologią estetyczną.

Dr Kalina Czajkowska - stomatolog

Kalina Czajkowska


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, członkini Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. 

 Swoje zainteresowania z zakresu stomatologii stale poszerza uczestnicząc w kursach i konferencjach. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci, młodzieży i dorosłych, za pomocą aparatów stałych jak i ruchomych. W pracy szczególną uwagę zwraca na precyzję i dokładność. Poprzez kompleksowe i pełne empatii podejście do leczenia, zyskała uznanie i sympatię wielu pacjentów.

W PROVITAL zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Dr Taida Gajewska - stomatolog

Taida Gajewska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Odbyła stypendium roczne na Uniwersytecie Karola w Pradze. Uczestniczka wielu kursów z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji mikroskopowej. 

 Stale poszerza swoja wiedzę. Jej pogodne i życzliwe usposobienie pomaga pacjentowi w przezwyciężeniu stresu związanego z wizytą w gabinecie stomatologicznym. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

W PROVITAL zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych, leczeniem endodontycznym z użyciem mikroskopu, stomatologią estetyczną.

Dr Michał Korba -  stomatolog

Michał Korba

Absolwent Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista chirurgii stomatologicznej. 

Po uzyskaniu tytułu lekarza dentysty odbył szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii stomatologicznej na Klinicznym Oddziale Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej WIM w Warszawie.

  Stale poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu implantologii i chirurgii stomatologicznej. Doświadczenie i umiejętności kliniczne zdobywał w krajowych i zagranicznych kursach z chirurgii szczękowo twarzowej i stomatologicznej oraz implantologii.

W PROVITAL zajmuje się chirurgią stomatologiczną oraz implantologią

Dr Paweł Węgorek - stomatolog

Paweł Węgorek

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. 

Specjalizację z zakresu chirurgii ukończył w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Lindleya.

 Jest osobą ciepłą i życzliwą. Na każdej wizycie stara się w sposób zrozumiały i jasny przekazać wiedzę oraz omówić każdy etap przeprowadzanego zabiegu. Najważniejsze jest dla niego stworzenie komfortowych warunków podczas wizyty, aby pacjent nie odczuwał stresu i niepokoju z tym związanego.

W PROVITAL zajmuje się chirurgią stomatologiczną

 

Monika Budniak

Monika Budniak

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Specjalista endodoncji

Specjalizację z zakresu endodoncji zdobywała w Mazowieckim Centrum Stomatologii.
Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe na licznych kursach oraz szkoleniach.
W pracy stawia na profesjonalizm, każdego pacjenta traktuje indywidualnie, na każdej wizycie stara się przekazać pacjentowi jak najwięcej informacji.

W Provital zajmuje się leczeniem endodontycznym pod mikroskopem (kanałowym), a także stomatologią zachowawczą oraz odbudową estetyczną.

 

 

Higienistki stomatologiczne

Karolina Mika - Higienistka stomatologiczna

Karolina Mika

Higienistka, asystentka

Absolwentka Policealnego Studium Medycznego w Warszawie.

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Z wielką pasją do swojego zawodu. W codziennej pracy z pacjentem oraz lekarzami jest miłą, cierpliwą, profesjonalną osobą.
Zabiegi higienizacji oraz wybielania przeprowadza z dużą starannością oraz delikatnością. Stale się rozwija uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach.

 

Asystentki stomatologiczne

Katarzyna Dobrzycka

Katarzyna Dobrzycka

Anna Kowalczyk asystentka stomatologiczna

Anna Kowalczyk

Ilona Jankowska

Ilona Jankowska

Recepcja

Beata Goc - recepcjonistka

Beata Goc

Kierownik recepcji

Ewelina Łabecka

Ewelina Łabecka

Agata Kowalska

Agata Kowalska

© Provital Stomatologia - Wszelkie prawa zastrzeżone