Zespół

Anna i Eliza Gurniak - współwłaścicielki kliniki PROVITAL


Ukończyły studia na Akademii Medycznej w Lublinie w 2005.

Posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w pracy lekarza dentysty  głównie w zakresie stomatologii zachowawczej.

Zawsze wykonują swój zawód ze starannością i dbałością o dobro i zdrowie pacjentów.

Obecnie koordynują pracę lekarzy dokładając wszelkich starań do odpowiedniego doboru kadry i poziomu obsługi pacjentów.

Od kilku lat specjalizują się w dziedzinie radiologii szczękowo - twarzowej wykonując opisy badań tomografii CBCT  dla lekarzy wszelkich specjalności stomatologicznych z Warszawy i okolic.

Jako jedne z kilku lekarzy w Polsce posiadają Certyfikat Europejski CBCT akredytowany przez Uniwersytet UCLouvain w Belgii.

Anna Jakubaszek

Manager

Specjalista obsługi pacjenta

Higienistka

Dyplomowana Higienistka,  absolwentka Policealnego Studium w Warszawie. Najważniejsze w pracy dla niej jest to aby pacjenci czuli się komfortowo  oraz byli otoczeni profesjonalną opieką. W swojej codziennej pracy z pacjentem jest miłą, cierpliwą oraz niezwykle delikatną osobą. Zawsze stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie w każdej sytuacji, dbając przy tym przede wszystkim o dobro pacjenta. Zabiegi Higienizacyjne przeprowadza z bardzo dużą dokładnością i precyzją, stąd zyskała uznanie i sympatię wielu pacjentów. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Współpracując z lekarzami przy tworzeniu planów leczenia zawsze stara się dokładnie wytłumaczyć każdą procedurę.

W Provital zajmuje się obsługą pacjenta od strony planowanego leczenia stomatologicznego, zarządzaniem oraz prawidłowym funkcjonowaniem gabinetu. Przeprowadza zabiegi higienizacyjne oraz wybielania zębów.

Lekarze dentyści

Aleksandra Potocka

Specjalista w dziedzinie protetyki stomatologicznej.

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie.

 Swoją wiedzę i umiejętności stale poszerza podczas kursów z zakresu protetyki stomatologicznej jak również implantoprotetyki i stomatologii estetycznej. Jest skupiona na jakości i precyzji, z dużym zaangażowaniem podejmuje się kolejnych wyzwań. Wykonuje odbudowy od pojedynczego zęba po projektowanie uśmiechu.

W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią estetyczną,  protetyka stomatologiczną,  implantoprotetyką  oraz wszczepianiem implantów zębowych.

Anna Lutostańska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Lekarz dentysta oraz specjalista medycyny estetycznej.

 Z wielką pasją i zaangażowaniem dba o swoich pacjentów wykonując zabiegi z zakresu stomatologii oraz medycyny estetycznej. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, gdyż każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby. W pracy stawia na profesjonalizm oraz aby każdy pacjent czuł się bezpieczny, a wszelkie zabiegi były wykonane bezboleśnie. Jest zwolenniczką naturalnego i świeżego wyglądu bez efektu sztucznej maski. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach.

W Provital zajmuje się stomatologią zachowawczą, leczeniem endodontycznym z użyciem mikroskopu, medycyna estetyczną.

Dr Kinga Witek Witkowska - Stomatolog

Kinga Witek-Witkowska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Uczestniczka licznych konferencji i kursów z zakresu stomatologii zachowawczej, leczenia kanałowego z użyciem mikroskopu i stomatologii estetycznej. 

 Zawód lekarza dentysty traktuje jako pasję. Zawsze dba o komfort swoich pacjentów, jak również o to aby wszystkie kwestie związane z leczeniem stomatologicznym były jasne i zrozumiałe dla pacjentów.

W PROVITAL Stomatologia zajmuje się leczeniem endodontycznym z użyciem mikroskopu i stomatologią estetyczną.

Karolina Mikołajczak

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Na każdej wizycie stara się przekazać pacjentowi jak najwięcej informacji dotyczących sposobu i rodzaju podjętego leczenia. Najważniejszy jest dla niej komfort pacjenta. Swoje kompetencje zawodowe podnosi biorąc udział w licznych szkoleniach z zakresu stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej. Zawód swój wykonuje z pasją i zaangażowaniem.

W Provital zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i młodzieży, leczeniem endodontycznym z użyciem mikroskopu, stomatologią estetyczną.

Kalina Czajkowska


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, członkini Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. 

 Swoje zainteresowania z zakresu stomatologii stale poszerza uczestnicząc w kursach i konferencjach. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci, młodzieży i dorosłych, za pomocą aparatów stałych jak i ruchomych. W pracy szczególną uwagę zwraca na precyzję i dokładność. Poprzez kompleksowe i pełne empatii podejście do leczenia, zyskała uznanie i sympatię wielu pacjentów.

W PROVITAL zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Taida Gajewska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Odbyła stypendium roczne na Uniwersytecie Karola w Pradze. Uczestniczka wielu kursów z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji mikroskopowej. 

 Stale poszerza swoja wiedzę. Jej pogodne i życzliwe usposobienie pomaga pacjentowi w przezwyciężeniu stresu związanego z wizytą w gabinecie stomatologicznym. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

W PROVITAL zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych, leczeniem endodontycznym z użyciem mikroskopu, stomatologią estetyczną.

Michał Korba

Absolwent Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista chirurgii stomatologicznej. 

Po uzyskaniu tytułu lekarza dentysty odbył szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii stomatologicznej na Klinicznym Oddziale Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej WIM w Warszawie.

  Stale poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu implantologii i chirurgii stomatologicznej. Doświadczenie i umiejętności kliniczne zdobywał w krajowych i zagranicznych kursach z chirurgii szczękowo twarzowej i stomatologicznej oraz implantologii.

W PROVITAL zajmuje się chirurgią stomatologiczną oraz implantologią

Paweł Węgorek

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. 

Specjalizację z zakresu chirurgii ukończył w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Lindleya.

 Jest osobą ciepłą i życzliwą. Na każdej wizycie stara się w sposób zrozumiały i jasny przekazać wiedzę oraz omówić każdy etap przeprowadzanego zabiegu. Najważniejsze jest dla niego stworzenie komfortowych warunków podczas wizyty, aby pacjent nie odczuwał stresu i niepokoju z tym związanego.

W PROVITAL zajmuje się chirurgią stomatologiczną

 

Aleksandra Kareska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Lekarz z ogromną pasją do swojego zawodu, stale poszerza kwalifikacje w zawodzie biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach, konferencjach.

W kontaktach z pacjentami jest bardzo ciepłą osobą, zawsze stara się wytłumaczyć każdą procedurę w sposób zrozumiały oraz podejść do każdego przypadku indywidualnie tworząc kompleksowe plany leczenia. Najważniejsze dla niej jest stworzenie komfortowych, bezstresowych warunków podczas wizyty.

W PROVITAL zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz leczeniem protetycznym.

 

Higienistki stomatologiczne

Luiza Kopyt

Higienistka

Absolwentka Policealnego Studium w Warszawie. 

Dyplomowana higienistka stomatologiczna z ogromna pasją do swojego zawodu. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Samodzielnie przeprowadza zabiegi z zakresu higieny, profilaktyki oraz wybielania zębów. Podczas kongresu Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej uzyskała tytuł drugiej najlepszej higienistki w Polsce 2020 roku. W swojej codziennej praktyce przeprowadza zabiegi z niezwykłą starannością, dbając o to by każdy pacjent wychodził z wizyty z uśmiechem na twarzy

Asystentki stomatologiczne

Agnieszka Pikuła

Katarzyna Dobrzycka

Agata Kruszewska

Recepcja

Beata Goc

Marta Glinka

Ewelina Łabecka

© Provital Stomatologia - Wszelkie prawa zastrzeżone